هیچ مرزی نیست!

ما در دیجی کالا یک خانواده بزرگ و پویا هستیم؛ خانواده ای که در آن می توانید داستان رویاها و موفقیت های خود را از نو بنویسید و هر روز آن ها را زندگی کنید.
دوست دارید در کدام بخش از این خانواده اثرگذار باشید؟ جواب شما هرچه باشد، در هر حال با فضایی خلاق و پرجنب وجوش سروکار دارید که می توانید در آن یک ایده پرداز خوش فکر باشید. اینجا همه ما این فرصت را داریم تا پابه پای کسانی که بهترین های رشته خود هستند، برای اثرگذار بودن در جامعه تلاش کنیم.

فرصت های همکاری

ایران دکولند - fav irandecoland temp - فرصت های شغلی ارزش‌های ما، هویت ما

ارزش‌های ایران دکولند ستون‌هایی هستند که زندگی کاری ما روی آن‌ها استوار شده است؛ ارزش‌هایی که با دقت و حساسیت زیادی انتخاب شده‌‌اند. بر اساس همین ارزش‌ها، هر اتفاق و فعالیت تازه در ایران دکولند هویتی جدید و ناب پیدا می‌کند. ما در ایران دکولند با همراهی هم این ارزش‌ها را محقق می‌کنیم و برای پایبندی به آنها مشوق همدیگر هستیم.

جذب در تیم عملیات ایران دکولند

ایران دکولند برای افزایش سرعت خدمات‌رسانی و پاسخ‌گویی به میلیون‌ها کاربر، پذیرای همکاران جدید برای تیم عملیات است. این تیم مسئولیت فرآیندهای پشت پرده‌ خرید از ایران دکولند، مثل انبارداری، لجستیک و ارسال را بر عهده دارد. برای اینکه به تیم عملیات ایران دکولند بپیوندید، با ما تماس بگیرید.